Seznam zdravotních pojišťoven v České republice

OZP zdravotní pojišťovna

OZP, neboli celým názvem Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců pojišťoven, bank a stavebnictví je českou zdravotní pojišťovnou, přičemž její specifický kód je číslo 207. Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců pojišťoven, bank a stavebnictví je členem instituce, jež nese název Svaz zdravotních pojišťoven České republiky.

V dnešní době je to třetí největší zaměstnanecká pojišťovna, která má své pobočky opravdu po celé České republice, nejen v Praze. Dále také například v Ostravě, Brně, Opavě, Táboře, Českých Budějovicích.

Dále v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Plzni, Liberci, Berouně, Zlíně, Olomouci, Jihlavě, Pardubicích, Karlových Varech a tak dále.

Pokud se budete chtít dočíst o dalších informacích o této pojišťovnické instituci, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky této pojišťovny, které naleznete na internetové adrese ozp.cz. Pokud se tedy mrknete na stránky, tak Vás přivítá velice příjemný a jednoduchý design, přičemž zde naleznete několik hlavních přehledných kategorií, podle kterých si vyberete, co vlastně potřebujete. Naleznete zde informace pro klienty, pro plátce, pro lékaře, portál pro elektronickou komunikaci a spoustu dalších informací.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Největší pojišťovny a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.