Seznam zdravotních pojišťoven v České republice

Zdravotní pojišťovna Ministerstvo Vnitra

Zdravotní pojišťovna Ministerstvo Vnitra České republiky je zdravotnickou pojišťovnou, která byla založena ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Zdravotní pojišťovna Ministerstvo Vnitra je druhá největší zdravotní pojišťovna v České republice. Pojišťovna funguje v České republice od roku 1993, tedy přesně od založení samostatného Českého státu.

V současné době má pojišťovna zhruba přes jeden milion klientů po celé České Republice.

Celkově dále Zdravotní pojišťovna Ministerstvo Vnitra disponuje osmi hlavními pobočkami a osmdesáti teritoriálními pracovišti po celé České republice. Pokud se chcete podívat na více informací o této pojišťovně, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese zpmvcr.cz.

Pokud se tedy podíváte na tyto stránky, tak Vás přivítá velice příjemný a jednoduchý design, přičemž hned na hlavní stránce naleznete několik hlavních a přehledných kategorií. Jedná se například o kategorii Pojištěnci, kde naleznete informace jako například jak se stát pojištěncem, výhody pro pojištěnce a seznam všech poboček včetně otevíracích dob.

Dále kategorie Plátci, které naleznete informace pro zaměstnavatele, osoby samostatně výdělečně činné a tak podobně. Další kategorií jsou Lékaři, kde naleznete všechny informace pro lékaře.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pojišťovní instituce a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.