Seznam zdravotních pojišťoven v České republice

Česká národní zdravotní pojišťovna

Česká národní zdravotní pojišťovna v dnešní době již neexistuje, přičemž její činnost byla ukončena třicátého prvního července toku 2009, a to Ministerstvem zdravotnictví České republiky.Nebylo tak však žádní trvalé ukončení, neboť k tomuto datu došlo ke sloučení celkově tří tehdejších pojišťoven, přičemž z nich vzešla pojišťovna jedna, která v současné době nese název Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

V současné době se jedná o třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnu v České republice, přičemž disponuje více než sedmi set třiceti tisíci pojištěnci. Pokud byste se chtěli podívat na nějaké informace o této pojišťovně, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese zpma.cz. Pokud se tedy na stránky podíváte, tak Vás přivítá velice přehledný a jednoduchý design, přičemž na horní straně těchto stránek naleznete základní menu, které je rozděleno do mnoha přehledných kategorií a podkategorií.

V prvé řadě se jedná o kategorie, jako například Pojištěnci, kde se například dozvíte, jak se stát pojištěnce české národní zdravotní pojišťovny, bonusy a programy, jaké můžete získat, základní informace o pojištění, o online službách a spoustu dalšího.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznam pojišťoven a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.